Fasolki

Liczba graczy: 3 - 5 osób
Wiek: od 8 lat
Czas gry: ok. 45 min
Trudność: 4/10

Ostatnie egzemplarze!

44,00 zł

Kto wierzy, że fasolki są zwyczajną jarzyną, zupełnie się myli! Z fasolkami można zarabiać mnóstwo talarów, pod warunkiem, że zbiera się właściwe fasolki, tak, jak w tej wesołej grze karcianej. Nie jest to proste, gdyż gracz musi zagrywać karty w takiej kolejności, w jakiej je dostał. Na szczęście wyrafinowana wymiana kart z pozostałymi graczami pozwoli wyjść z niejednej opresji.

Więcej informacji

Każdy z graczy ma za zadanie zebrać jak najwięcej monet, które uzyskuje się spieniężając posadzone fasolki. Fasolek jest 8 rodzajów, a każdy z graczy ma tylko 2 poletka. Istotne jest, że co turę każdy z graczy musi posadzić pierwszą fasolkę z trzymanych na ręce, a w czasie gry nie można poukładać sobie kart na ręku! Jak pociągniesz, tak musisz sadzić, chyba że w trakcie handlu z innymi graczami pozbędziesz się z ręki niepotrzebnych fasolek.
 
Fasolkami można handlować, można się wymieniać, a w kryzysowych sytuacjach nawet oddać za darmo! A jeśli nikt nie chce wziąć.... trzeba zaorać pole, bez względu na to co na nim jest, i posadzić fasolkę.

Inne produkty z tej samej kategorii: